• 1401/07/14 - 21:34
  • - تعداد بازدید: 167
  • - تعداد بازدیدکننده: 154
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z387
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران:

برنامه ریزی برای آموزش مدیران حوزه درمان ضرورت دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: برنامه ریزی برای آموزش مدیران حوزه درمان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران به نقل از خبرگزاری مهر، نخستین دوره آموزشی Executive health MBA برای توانمند سازی مدیران بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیران ستادی که یکی از ضرورت‌های نظام سلامت است، برگزار شد.

این دوره که از طرف بیمارستان محب کوثر برگزار می شود با مشارکت اساتید دانشگاه صنعتی شریف و اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه علوم پزشکی ایران، یکشنبه هر هفته در ساختمان ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

عبدالرضا پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، با اشاره به واگذاری اجرای برگزاری این دوره که به بیمارستان محب کوثر؛ که فعالیت چشمگیری در حوزه آموزش داشته است، افزود: آموزش چراغی روشنگر و ضرورتی اجتناب ناپذیر برای هدایت مدیران است.

وی گفت: اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی به ویژه مدیران باعث می‌شود خود را با تغییرات سازمانی و محیط منطبق کرد و فعالیت‌ها به طور مؤثر ادامه داده شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، برنامه ریزی برای آموزش مدیران حوزه درمان را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست.

همچنین محسن پازوکی مدیر عامل بیمارستان فوق تخصصی محب کوثر، که برگزاری این دوره‌ها را بر عهده دارد، مدیریت را به عنوان شاخص ترین عامل انسانی، نقش بسیار مهمی در تأمین اهداف سازمان دانست.

وی افزود: مدیران سازمان متناسب با رشد تکنولوژی و تغییر و تحولات به وجود آمده همواره با وضعیت‌ها و شرایط جدیدی مواجه می‌شوند که به منظور هماهنگی با آن، نیازمند کسب معلومات و تخصص‌های ویژه ای هستند. بنابراین تقویت و غنی سازی دانش حرفه‌ای و تجارب مدیران با اهمیت است.

پایان مطلب//

  • گروه خبری : اخبار برتر,آموزشی
  • کد خبر : 5931
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار:

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید