• 1402/05/12 - 13:13
  • - تعداد بازدید: 134
  • - تعداد بازدیدکننده: 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZvHb
وزیر بهداشت عراق در کنگره بین المللی سلامت در اربعین اعلام کرد

آماده باش کامل وزارت بهداشت عراق در راهپیمایی اربعین حسینی امسال

وزیر بهداشت عراق از آماده باش کامل تمام واحدها در راهپیمایی اربعین حسینی سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر صالح حسناوی؛ وزیر بهداشت و درمان عراق در ارتباط بر خط با سومین کنگره بین المللی سلامت در اربعین اظهار کرد: در سفر هفته های گذشته به ایران و نشست با وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ایران هماهنگی های لازم برای راهپیمایی اربعین انحام شده است.

 

وی با بیان اینکه زیارت میلیونی اربعین فراتر از تجمعات انبوه به حساب می آید، افزود: وزارت بهداشت عراق با آماده باش کامل تمام واحد ها، آمادگی لازم را برای راهپیمایی اربعین حسینی دارد.

 

پیش بینی شماره تلفن اختصاصی برای دریافت خدمات امدادی در راهپیمایی اربعین

هیام عبود کاظم؛ وزیر ارتباطات عراق نیز در پیام تصویری ارسالی به سومین کنگره سلامت در اربعین گفت: یک شماره اختصاصی تلفنی برای دسترسی راحت زائرین به خدمات امدادی در نظر گرفته شده تا  افراد در صورتی که هرگونه مشکل از نظر سلامتی و بهداشتی داشته باشند، با آن تماس بگیرند.

 

وی با بیان اینکه با بخش خصوصی توافق هایی شده تا در شهرهای کربلا، نجف و حرم امامین کاظمین  اینترنت رایگان در اختیار زائران قرار بگیرد، ادامه داد: همچنین زیرساخت شبکه هوایی لازم  از مرز ایران و مسیر راهپیمایی برای پاسخ به این نیاز در اسرع وقت نصب خواهد شد.

 

هیام عبود کاظم خاطرنشان کرد: بسته های پیشنهادی رایگان از سوی شرکتهای خصوصی شامل تماس بین المللی، اینترنت و تماس های بین شبکه ای اپراتورهای مختلف می باشد.

پایان مطلب//

 

  • گروه خبری : اخبار برتر,بهداشت و سلامت
  • کد خبر : 18441
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
حسین دزفولی
خبرنگار:

حسین دزفولی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید