• 1402/07/15 - 11:36
  • - تعداد بازدید: 152
  • - تعداد بازدیدکننده: 132
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z6Rc

برگزاری سمپوزیوم تازه های درمان جراحی و اینترونشنال آنوریسم های مغزی

برگزاری سمپوزیوم تازه های درمان جراحی و اینترونشنال آنوریسم های مغزی در بیمارستان فیروزگر با حضور اساتید جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین اساتید از رشته های نورولوژی ، رادیولوژی ، جراحی مغز و اعصاب از کشورهای فنلاند ، ترکیه ، آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، استرالیا و لبنان برگزار خواهد شد.

سمپوزیوم تازه های درمان جراحی و اینترونشنال آنوریسم های مغزی در بیمارستان فیروزگر با حضور اساتید جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی ایران در روزهای 20 و 21 مهرماه در محل بیمارستان فیروزگر برگزار خواهد شد. این سمپوزیوم دارای 10 امتیاز بازآموزی برای متخصصین داخلی مغز و اعصاب ، جراحان مغز و اعصاب ، فوق تخصصین مغز و اعصاب کودکان می باشد.

دبیر علمی کنگره دکتر سهیل نادری و دبیر اجرایی کنگره دکتر محسن نبیونی می باشند.

این سمپوزیوم با حضور اساتید بین المللی به صورت حضوری و آنلاین از رشته های نورولوژی ، رادیولوژی ، جراحی مغز و اعصاب از کشورهای فنلاند ، ترکیه ، آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، استرالیا و لبنان برگزار خواهد شد. 

همچنین 4 جراحی زنده اینترونشنال (روشی بسیار کم تهاجمی است که به وسیله آندوسکوپ مخصوص انجام می شود) در این کنگره به صورت آنلاین پخش خواهد شد. سه جراحی از این جراحی ها در بیمارستان فیروزگر و یک جراحی در شهر بارسلون انجام می شود که حاضرین در کنگره می توانند به صورت زنده در طول جراحی به بحث با جراحان در حین عمل بپردازند و سوالات خود را مطرح کنند.

پایان مطلب//

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه سمپوزیوم در روز پنج شنبه 1402/7/20 

 

برنامه سمپوزیوم در روز جمعه 1402/7/21

 

 

  • گروه خبری : اخبار برتر,علمی
  • کد خبر : 21039
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
عباس  طبری
خبرنگار:

عباس طبری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید